Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

Zuzana, 23.6.2008 -
Dobrý den paní Ljuba, ráda bych se zeptala na to, jestli se nějak zlepší kvalita mého života. Před rokem jsem začala úspěšně podnikat, ale velmi to narušilo moje vztahy s manželem. Do toho jsme si pořídili byt, který já rekonstruuji vedle podnikání. Jelikož zároveň rozvíjím podnik, je toho na mne trochu příliš. Kromě toho v manželství není žádný sex, jen hádky a diskuze o skříních a zednících. Manžel pracuje v zahraničí a vídáme se jednou za měsíc. Dříve byl sex mým velkým regeneračním zdrojem, ale ten teď nemám. Manžel mi vyčítá, že už nejsem "bezstarostný bohém", ale nudná podnikatelka. Co mám dělat a čeho se mám zbavit? Bytu, manžela, podniku? Moc Vám děkuji za odpověď a Váš náhled, co radí hvězdy? Bude líp a relax?


Dobrý den, zjevně máte širší záběr než Vám prospívá, a je třeba nejprve ujasnit si, co vlastně chcete, resp. nechcete - s tím Vám mohu pomoci. Doporučuji setkání nad Vaším horoskopem - celostní rozbor...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku