Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

alantis, 9.11.2010 -
Děkuji za odpověď, ale abych řekla pravda, je pro mě mírně matoucí - mám ji chápat tak, že jsem příliš zahleděná do sebe a o ostatní se příliš nestarám?


Dobrý den, to jsem neřekla, tak čtete moji odpověď Vy - psala jsem o pokoře. Určitě i sama víte, co máte pro budoucího partnera, nejen co on by měl splňovat?. Nepíšu ani nemyslím nic proti Vám a přeji všechno dobré. Nevím víc bez rozboru, bez spolupráce s Vámi a uvedení věcí do souvislostí...LA


alantis, 9.11.2010 -
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli byste byla tak laskavá a podívala se, zda mne v dohledné době čeká nějaký vztah? Vlastně už bych velice ráda "zakotvila" v trvalejším svazku, který by měl budoucnost (ráda bych mimojiné pokračovala v duševním rozvoji, a proto opravdu stojím o partnera, s nímž bych svou vášeň mohla sdílet). Děkuji moc za váš čas. Přeji hezký zbytek dne.


Dobrý den, jakmile v sobě kromě jiných kladů objevíte i pokoru a s ní začnete pohlížet na tajemství života a sebe jako jejich součást, určitě potkáte člověka, který bude pravým souputníkem i partnerem na Vaší cestě. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku