Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7934 otázek.)

alegorie, 9.1.2009 -
Dobrý den, p.Axmannová. Chtěla bych se zeptat na můj vztah s otcem. Máme takovou zvláštní situaci. Přestože jsem k němu vždy cítila jakýsi odpor a naprostý nesoulad životních názorů, tak jsem z jakýchsi materiálních a dalších nevysvětlitelných důvodů, odešla od matky a bratra k němu. Možná dělám z komára velblouda - ono se vlastně nic neděje, jenom mám pocit, že jsem odešla z loužičky do bažiny, kde se pomalu propadám a nemohu se hýbat a vést si vlastní život. Jako by tam bylo jakési latentní napětí a bránilo mi to v mé realizaci.
Mám se mu postavit nebo čekat, až se "něco" stane? Už nemám sílu na to, se mu pořád podřizovat a dělat, že on za nic nemůže!
Děkuji Vám za odpověď a přeji štěstí do nového roku!

Dobrý den, bez rozboru v životních souvislostech vás obou si na odpověď netroufám. Přeji všechno dobré...LA


alegorie, 30.10.2008 -
Zdravím, přeji hezký den...
zajímá mne (jako každou ženu snad) vztah. Jsem nyní na vážkách, zda se vrátit k sobě s mým přítelem, se kterým jsem byla asi rok před půlroční pauzou... prostě mám pocit, jestli se nejedná jen o nějaké stereotypy...(jsme totiž zároveň "spolužáci", což se domnívám, že už je úděl mého Slunce v 7. domě).
Děkuji za odpověď

Dobrý den, tři resp. čtyři planety v sedmém domě ve Vodnáři jsou příliš na představu pohodového přístupu k druhým lidem, ke vztahům s nimi, a s Vaším přítelem jdete navíc asi každý vstříc něčemu jinému. Leda byste se sešli "u stolu" a věcně hledali kompromisní životní cíl přijatelný pro oba, a pak ještě měli spoustu dobré vůle a trpělivosti...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku