Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

babinka, 9.10.2008 -
Dobrý den paní Axmanová,vždy jsem se snažila se všemi překážkami v životě poprat,ale teď potřebuji radu.Koncem roku jsme se s manželem přestěhovali a tím se mi prodloužilo dojíždění do práce,v zimním období je pro mě ježdění autem dost složité a stresující.Ale hlavní důvod proč píši je moje zdraví,delší dobu jsem nemocná a lékař mi nedoporučuje pracovat na tři směny,noční špatně snáším.Ve svém věku se bojím hledat novou práci a navíc se necítím fit.Mám se po uschopnění vrátit do své své původní práce a vydržet do důchodu pracovat na tři směny nebo mám zkusit hledat novou práci ale v jakém oboru? Děkuji za radu.


Dobrý den, domnívám se, že jste v současnosti vnitřně "nastavena" na odpočinek, který jste si ale dostatečně nedopřála, proto Vás k vysazení v práci nutí tělo nemocí. Jako byste dlouho pracovala ve prospěch druhých a najednou si uvědomila, že na Vás nic nezbývá. Zdá se mi, že nejde zaprvé o to, vyměnit turnus za denní zaměstnání, ale o návrat radosti a těšení do života. Doporučuji celostní rozbor...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku