Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

babinka, 16.10.2008 -
Vážená paní Axmannová,děkuji za odpověď.Správně jste vystihla můj stav,ráda bych se s Vámi poradila,jak ze své situace ven.Chci se zeptat zda by v mém případě byla možná rada po telefonu,jen nevím jak službu zaplatit,v současné době jsem na neschopence a nemohu se k Vám objednat.Teď mě trápí nejistota,zda mám po lékaři žádat další vyšetření,léčím se s tlakem,bolí mě záda,hlava a oči.Nebo přes pochybnosti zda udělám dobře,tak nastoupit zpět do práce a doufat,že vše zvládnu,včetně dojíždění do práce.Ještě mám v hlavě stále myšlenku hledat si novou práci,blíže svému novému bydlišti. Děkuji Vám za radu a ochotu.


Dobrý den, můžeme pracovat i po telefonu nebo po skype (s platbou předem na účet). Většinu připravím předem, v rozhovoru navážeme na přípravu. Pro bližší domluvu se mi ozvěte na mail konzultace@astrolozka.cz...LAbabinka, 9.10.2008 -
Dobrý den paní Axmanová,vždy jsem se snažila se všemi překážkami v životě poprat,ale teď potřebuji radu.Koncem roku jsme se s manželem přestěhovali a tím se mi prodloužilo dojíždění do práce,v zimním období je pro mě ježdění autem dost složité a stresující.Ale hlavní důvod proč píši je moje zdraví,delší dobu jsem nemocná a lékař mi nedoporučuje pracovat na tři směny,noční špatně snáším.Ve svém věku se bojím hledat novou práci a navíc se necítím fit.Mám se po uschopnění vrátit do své své původní práce a vydržet do důchodu pracovat na tři směny nebo mám zkusit hledat novou práci ale v jakém oboru? Děkuji za radu.


Dobrý den, domnívám se, že jste v současnosti vnitřně "nastavena" na odpočinek, který jste si ale dostatečně nedopřála, proto Vás k vysazení v práci nutí tělo nemocí. Jako byste dlouho pracovala ve prospěch druhých a najednou si uvědomila, že na Vás nic nezbývá. Zdá se mi, že nejde zaprvé o to, vyměnit turnus za denní zaměstnání, ale o návrat radosti a těšení do života. Doporučuji celostní rozbor...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku