Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

babulka, 1.7.2008 -
Dobry den, pozdravujem ... som 24 rokov vydata,manzel mi oznamil, ze ma rocneho syna mimo republiky... nas vztah je nefunkcny uz niekolko rokov... je toto prosim taky posledny pokus o dokopnutie ma, aby som sa uz konecne rozviedla? lebo v podstate si kazdy zijeme svoj zivot.. ale ja potrebujem lasku a velmi ma takyto vztah unavuje. Spoznala som sa pred tyzdnom s jednym muzom a zatial si velmi rozumieme. vyzera to tak, ze by som mohla uz aj ja stretnut tu pravu lasku??
dakujem za vasu odpoved...


Dobrý den, je třeba uvědomit si, proč se vaše manželství stalo nefunkčním, pojmenovat svůj podíl na tom, vědomě se pak rozhodnout, jestli manželství vzdáte. Pokud jste obešla, co bylo k řešení, a ono samo se to nevyřešilo, budete v dalším vztahu prožívat podobné situace, ze kterých se máte naučit plnému životu podle svého potenciálu, resp. v počátcích nového vztahu jen oddálíte, co máte sama u sebe změnit. Co jsem napsala, neberte prosím jako mentorování, přeji Vám opravdu všechno dobré. Chcete-li, můžeme všechno zevrubně projít a dát do souvislostí při osobní konzultaci v Luhačovicích...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku