Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

beruska, 1.9.2009 -
Dobrý den,chtěla bych se zeptat co mě čeká v osobním životě ohledně lásky jestli najdu toho pravého.Měla jsem vztah ,ale ten bohužel nevyšel,tak bych ráda věděla jestli budu mít štěstí.Předem moc děkuji za odpověď.


Dobrý den, už začátkem roku jsem Vám psala, že tehdejší vztah vydrží jako sváteční, ale do nepohody a všedních dnů že není... Domnívám se, že mnoho záleží na vlídnosti a pochopení, které druhým nabídnete. Přehnaná sebekritičnost, ani kritika druhých, žádnému partnerskému vztahu neprospívá. Pěstujte pohodu, dělejte si radost, začněte se mít ráda (důvodů je spousta :-), a někdo se přidá. To Vám přeji ze srdce...LA


beruska, 3.1.2009 -
Dobrý den,ráda bych věděla co mě čeká v letošním roce ohledně vztahu a jestli je šanci s tímto mužem.Předem děkuji za odpověď.


Dobrý den, šance na vztah s mužem, na kterého se ptáte, určitě je, ale do nepohody to není, spíš na svátek...LA


beruska, 18.11.2008 -
Dobrý den ,kamarád se narodil 7.2.1973 a já 16.2.1975.Tak bych ráda věděla jestli se k sobě hodíme a jestli je tam nějaká šance na vzah či budoucnost.Předem moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, odpověděla jsem 15.11. : Vzájemně je přítomno víc lehkosti než závaznosti. Vztahu prospívá sváteční setkávání...LA


beruska, 15.11.2008 -
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,mám jednoho kamaráda tak bych ráda věděla jestli se k sobě hodíme a jestli je tam nějaká šance do budoucna.Předem děkuji za odpověď.


Dobrý den, vzájemně je přítomno víc lehkosti než závaznosti. Vztahu prospívá sváteční setkávání...LA


beruska, 7.11.2008 -
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,mám jednoho kamaráda se kterým se scházím,tak bych ráda věděla jestli je tam nějaká šance na delší vztah či budoucnost.Jsme oba vodnáři.Předem moc děkuji.

Ale kdy se kamarád narodil? Dobrý den přeji..LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku