Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

carino, 1.12.2010 -
Dobrý den,
poslední roky je potýkám s problémy ve vztahu, ale i vážnými finančími starostmi.
S partnerem podnikám asi 10 let.Práce se stala mou černou můrou, pomohla jsem, nejen finančně-jak nejvíc jsem mohla, ale nevidím žádnou odezvu.Jsem zoufalá.Zároveň jsem několik let nešťastně zamilovaná do jiného muže,který nám hodně v pracovní oblasti pomohl.Změní se někdy tato neutěšená situace? Děkuji velmi..


Dobrý den, doporučuji osobní konzultaci, rozbor Vaší situace. Váš horoskop ukazuje dobrou schopnost stát na vlastních nohách i talent pohrát si s povinnostmi tak, aby z nich byl užitek. Snad nechuť vzít na sebe zodpovědnost Vás vedla ke společnému podnikání? Druhý muž, kterého zmiňujete Vám hlavně připadá podobně jako Vy sama svázaný? Pro odpověď, jak přispět ke změně situace, kterou pociťujete jako neutěšenou, je třeba opravdu hlubšího pohledu než umožňuje poradna, je třeba spolupráce nad Vašimi horoskopy. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku