Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

dargmer, 15.4.2013 -
Dobrý den,ráda bych se zeptala,zda moje manželství,které již delší dobu prochází krizí má ještě šanci na obnovu.Jsme ve vztahu téměř 20 let a nyní spolu nebydlíme,střídavě se staráme o syna a docela dobře spolu vycházíme.Rozvedeni nejsme.Nevím co ke mě manžel cítí a vlastně ani já si nejsem 100% jista.Můžeme ještě někdy v budoucnu vytvořit spokojené partnerství?Já ... dopoledne a manžel ... Děkuji Vám za odpověď.


Dobrý den, čas narození Vám za mírný poplatek sdělí v porodnici, a když ne tam, tak určitě na matrice. Potom snadno pojmenujeme astrologické souvislosti vašeho vztahu, to jak jste využívali svých možností, resp. nabídky Vesmíru pro každodenní život. Podíváme se společně na dřívější krize i skvělá období, a pojmenujeme možnosti vztahu do budoucna. Vy sama pak z toho uděláte závěr. Je třeba sejít se k partnerskému rozboru, jestli Vám má astrologie mým prostřednictvím prospět. Konzultaci si samozřejmě můžete nahrát. Přeji pohodu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku