Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

filipera, 11.3.2009 -
dobrý den, opět mám malou otázku: já, nar. ... manžel nar. ... máme to ve hvězdách dobré nebo špatné?? jsme spolu 8 let, manžel je agresivní, při výměně názorů mě fyzicky napadá.... předem díky za radu! m.


Dobrý den, kvůli ochraně před fyzickým násilím se obraťte na policii.
Nevymlouvám se, ale jak už jsem Vám psala, je třeba dát věci do souvislostí - udělat rozbor, mám-li dát užitečnou odpověď k Vaší situaci v rodině. Přeji Vám všechno dobré...LA


filipera, 6.3.2009 -
Ještě jsem Vám zapoměla poděkovat za krásný výklad (můj syn), který jsem dneska náhodou našla na Vašich stránkách po 2 letech od odeslání a moc příjemně mě překvapil a vlil mi krásnou naději do budoucna!!!! Moc díky!!! M.

...


filipera, 6.3.2009 -
dobrý den, mám 2 syny: starší, ... a mladší ..., já nar. ... a manžel ... hodinu nevím, jaké má naše rodina prosím konstelace??? a synové mezi sebou? starší syn má problémy zařadit se do školky, často je nemocný, v září půjde do 1. třídy, taky má nadváhu, jak to prosím řešit??? předem moc děkuji za odpověď!!! m.


Dobrý den, abych vám prospěla, potřebuji udělat astrologický rozbor souvislostí celé rodiny. Nepřeháním...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku