Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

gabina90, 27.2.2013 -
Dobrý den,
chci se zeptat ohledně dětí, zatím žádné nemám, ale mám za sebou potrat a nyní mám přes rok nového přítele, tak bych chtěla vědět kolik jich budu mít jestli vubec. mám ještě jeden dotaz.Čeká mě soud, trvá to už rok, jsem obžalovaná a chci vedet kdy to uz skončí a jak to dopadne. Zda dostanu vymodlenou podminku nebo bude hur.Děkuju.


Dobrý den, mám málo dat, a bylo by třeba sejít se a udělat rozbor. Takhle mohu napsat, že období, ve kterém chtě nechtě sklízíte, co jste si sama způsobila, skončí letos v listopadu. Do té doby Vám nejvíc pomohou lidé, kteří Vás mají rádi nebo kteří věří ve Vaši chybu, ze které jste se poučila a nebudete ji opakovat.
Domnívám se, že budete mít nejméně jednoho potomka, který Vám vynahradí mnohou smutnou chvilku, který Vás doslova postaví na nohy. Těšte se, ale nespěchejte na něj. Přeji Vám všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku