Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

hugo40, 18.10.2007 -
Děkuji za odpověd na včera položenou otázku ale myslíte že sváteční vztah na vzdálenost 270 kilometrů je možný ? Není vidět nějaké jiné řešení? Děkuji i když vím že mi těžko něco poradíte.


Dobrý den, máte tedy za přirozené, aby se starší (promiňte) žena stěhovala 270 km k téměř neznámému muži, a argumenty pro jsou zejména Vaše slova? Jestli jste zamilovaný a domníváte se, že jste si našel ženu, ne pečovatelku, pak se můžete Vy přestěhovat poblíž a scházet se se svojí láskou, která tím bude vědět, že jste schopen i něčeho víc než požitku a krásných slov. Z mého názoru si samozřejmě nemusíte vůbec nic dělat, jen to tak vidím. Přeji Vám všechno dobré...LA


hugo40, 17.10.2007 -
Asi po 20 letech jsem se o silvestru na internetu moc zamiloval do o hodně let mladší partnerky přesto- že u mne strávila dvakrát několik dnů tak i přesto že musela poznat že jsem pro ni schopen udělat cokoliv tak stále váhá se ke mě přistěhovat Nevím již jak dál mám-li vůbec nějaké vyhlídky na společný život. ... Děkuji předem.


Dobrý den, naděje je v tom, že jste oba víc než dospělí, a dnes už i moudří a máte možnost otevřeně svoje věci probrat, a tak nebo tak se domluvit. Domnívám se k tomu, že je pro oba schůdnější sváteční vztah, protože soužití by oběma přineslo tolik změn, že by se váš cit pod nimi udusil bez volnosti a dobrovolnosti.
Když jsem byla mladá, s klukama se "chodilo" a bylo to krásné. Přesně to vidím v horoskopech, pro vás dva jako ideální.
Přeji vám oběma dosažení všeho, co unesete...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku