Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

ivetka, 1.9.2008 -

Dobrý deň, prosím Vás o pomoc pre moju mamu.
Lekári jej dosial neurčli diagnozu na pohybové ústrojenstvo, či sa jedná o koksatrózu alebo zničené platničky.Preto by som Vás prosila o to, či viete určiť o aké ochorenie sa jedná, či bude potrebná operácia - a stav sa zlepší, alebo stav bude nadalej neuspokojivý a bude trpieť do smrti.
Za akúkoľvek odpoveď Vám srdečne ďakujem.
S pozdravom a prianím pekného dňa


Dobrý den, domnívám se, že Vaše maminka se vždy bála budoucnosti a každý neúspěch v životě nesla velmi těžce. Dokud se denně pohybovala mezi lidmi, oblíbenost a dobrá odezva na její konání jí pomáhaly překlenout sklony ke sklíčenosti. Jestli ji můžete zaměstnat, jestli jí můžete umožnit, aby dál předávala, co umí, udělejte to. Pomozte jí, ať se na svoje další dny těší. Sesedání páteře či měknutí kostí tím můžete velmi zpomalit a hlavně, maminka se bude cítit mnohem lépe...LA


ivetka, 29.8.2008 -
Dobré popoludnie, rada by som Vás požiadala o odpoveď, dokedy budem pracovať na doterajšom mieste, ako sa mi bude dariť, a čo ma čaká do konca roka.
Ešte by som chcela vedieť, dokedy manžel bude pracovať na doterajšom miesta, narodený ..., hodinu neviem.
Za akúkoľvek odpoveď ďakujem, s pozdravom
Ivetka


Dobrý den, jestli jste uvedla správný čas narození, lze očekávat, že do konce roku 2009 se zlepší a upevní Vaše pracovní i společenské uplatnění, pokud jste se už naučila důslednosti a zodpovědnosti. V poradně víc nemám...LA

Zpět do Poradny

GG
Astroložka

Propagujte i svojí stránku