Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

janajana, 1.12.2010 -
Dobrý den,
moje dva vztahy jsou "pouze" platonické i když si stará ani trochu nepřipadám, je to pro mne pokyn, abych svoji sexuální energii přeměnila na něco jiného? Samo si mne našlo Reiki a po celý rok ke mě přicházejí, dá se říci, že zázraky. Nemohu se s tím svěřovat každému a musím pokračovat, nejprve jsem pomohla sobě a pak se lidé na mne začali obracet o pomoc, je to zde, v tomto životě, můj úkol? Přeji Vám krásný advent a děkuji za pár Vašich slov pro mne.


Dobrý den, pročetla jsem naše dosavadní otázky a odpovědi - je třeba jít dál, sejít se k rozboru, má-li Vám astrologie mým prostřednictvím pomoci. Přeji všechno dobré...LA


janajana, 16.7.2010 -
Milá paní Ljubo, chci Vám poděkovat za odpověď možná zrovna tohle jsem potřebovala slyšet. Děkuji.
Přeji Vám krásné léto.

...


janajana, 15.7.2010 -
Dobrý den, moje manželství, kde jsem nešťastná, trvá 37 let.
V poslední době mám pocit, že mám teprve život před sebou, ale jiný, nežli doposud. Ten pocit jistě souvisí s mým kamarádem,
jsme si stále bližší, nikdy dřív jsem si s nikým tak moc nerozuměla. Kdy asi by mohlo dojít v mém životě k nějakým zásadním změnám v této oblasti? Velmi Vám děkuji.


Dobrý den, ještě v únoru jste psala, že mezi Vámi a manželem je velká láska...Nenapadá mě, co k dřívějšímu připsat. Váš vztah s kamarádem je možná "jen" důsledkem potřeby odpočinout si. Nelámejte přes koleno, co jste pěstovala 37 let...LA


janajana, 24.2.2010 -
Dobrý den, ráda bych odpustila svému manželovi jeden jeho zlozvyk, již dlouho se s tím potýkám a moc mi to nejde. Bude příští období příhodnější pro toto moje usilování? Vím, jak odpouštět je důležité, ale jde to ztuha...................Je mezi námi velká láska a věřím, že moje odpouštění je důležité.


Dobrý den, jste zbytečně tajemná, co je třeba, nezveřejním. Už jsem psala, že dnešek je dnem dobrým pro případný rozhovor s manželem. Víc nemám. Přeji pohodu u vás doma...LA


janajana, 21.2.2010 -
Dobrý den, chci poprosit o radu, v úterý mi přijde návštěva, pánská, je to skutečně kamarád. Byl zde min. týden a manželovi to nevadilo, je tou dobou v práci. Manžel mne trochu v jedné záležitosti"štve".
Tentokrát mu to zase bude jedno,nebo bude zdravě žárlit,čí to vezme jako schválnost, nebo bude dokonce zuřit?.A nebo mám o návštěvě raději pomlčet?
Velmi pěkně Vám děkuji


Dobrý den, minulý dotaz jsem Vám ráda zodpověděla, tady věřím, že si poradíte sama. Přeji všechno dobré.


janajana, 11.2.2010 -
Dobrý večer, velmi pěkně děkuji za tak rychlou odpověď. Skutečně se jedná o téma, které by sám od sebe nikdy neřešil, přesně, jak jste uvedla.
Potřebuji se velmi lehce a citlivě dotknout jedné jeho závislosti, abych neudělala více škody, než užitku, asi to ani nemohu pojmenovat pravým jménem, teprve hledám způsob. S úctou a díkem J.

...Přeji úspěch...LA


janajana, 11.2.2010 -
Dobrý den, potřebuji s manželem probrat choulostivou záležitost,
nyní mám pocit, že by rozhovor nedopadl dobře. Kdy ani přibližně bude příznivější období? Děkuji.


Dobrý den, vždy záleží na obsahu sdělení. Jestli jde o to, aby se snáze smířil se změnou v každodenním životě, kterou by si sám nevybral, je 27.2. od 4:42 nejbližší vhodné datum. U jiných záležitostí budou vhodná jiná data. Všechny resty by měly být vyřešeny do začátku září...LA

Novější dotazy 

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku