Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

janajana, 17.7.2011 -
Dobrý den, dovoluji si oznámit, že dovolená proběhla v pohodě, ve srovnání s předešlými roky o mnoho lépe a to díky práci sama na sobě spolu s Vašimi radami. Ale ještě mne zřejmě čeká plno práce na sobě, abych si přizpůsobila život k obrazu svému. Děkuji za Váš čas.P.S.vlastně žádnou otázku nepokládám, ale máte-li pro mne pár slov, budu ráda.


Dobrý den, no ano, čím vědoměji do čehokoliv půjdete, tím lépe to budete prožívat - jen tak Vás nic nepřepadne :-) . Přeju všechno dobré...LA


janajana, 4.7.2011 -
Milá paní Ljubo, nejen, že jsem od Vás obdržela užitečné rady,
ale navíc jsem se při čtení velmi pobavila, přímo srdečně zasmála. No jo, dobré papání, to zabírá a Reiki, již mám pro jistotu naposíláno....ještě jednou děkuji a přeji Vám krásné léto.

...


janajana, 3.7.2011 -
Dobrý večer, ráda bych se zeptala na období od ..., kdy budeme s manželem na rekreaci, zda se opět dostaví jeho cholerické chování a další podivínské projevy. Děkuji.


Dobrý den, manžela na dovolenou připravte vyváženou stravou a domácí pohodou. Jestli pracujete s Reiki, srovnejte sebe sama tak, abyste byla milou, ale nevtíravou společnicí svému muži. Zkuste si ho hýčkat, má to rád. Jen mu nevnucujte žádné rituály, nesnáší to podobně jako Vy. Přeji dobrou dovolenou...LA


janajana, 18.2.2011 -
Dobrý večer,co by mi mohl přinést rok 2011? Děkuji za odpověď.


Dobrý den, ano, to bude jeden z výstupů celostního rozboru. V poradně už víc nemám. Přeji všechno dobré...LA


janajana, 1.12.2010 -
Dobrý den,
moje dva vztahy jsou "pouze" platonické i když si stará ani trochu nepřipadám, je to pro mne pokyn, abych svoji sexuální energii přeměnila na něco jiného? Samo si mne našlo Reiki a po celý rok ke mě přicházejí, dá se říci, že zázraky. Nemohu se s tím svěřovat každému a musím pokračovat, nejprve jsem pomohla sobě a pak se lidé na mne začali obracet o pomoc, je to zde, v tomto životě, můj úkol? Přeji Vám krásný advent a děkuji za pár Vašich slov pro mne.


Dobrý den, pročetla jsem naše dosavadní otázky a odpovědi - je třeba jít dál, sejít se k rozboru, má-li Vám astrologie mým prostřednictvím pomoci. Přeji všechno dobré...LA


janajana, 16.7.2010 -
Milá paní Ljubo, chci Vám poděkovat za odpověď možná zrovna tohle jsem potřebovala slyšet. Děkuji.
Přeji Vám krásné léto.

...


janajana, 15.7.2010 -
Dobrý den, moje manželství, kde jsem nešťastná, trvá 37 let.
V poslední době mám pocit, že mám teprve život před sebou, ale jiný, nežli doposud. Ten pocit jistě souvisí s mým kamarádem,
jsme si stále bližší, nikdy dřív jsem si s nikým tak moc nerozuměla. Kdy asi by mohlo dojít v mém životě k nějakým zásadním změnám v této oblasti? Velmi Vám děkuji.


Dobrý den, ještě v únoru jste psala, že mezi Vámi a manželem je velká láska...Nenapadá mě, co k dřívějšímu připsat. Váš vztah s kamarádem je možná "jen" důsledkem potřeby odpočinout si. Nelámejte přes koleno, co jste pěstovala 37 let...LA


janajana, 24.2.2010 -
Dobrý den, ráda bych odpustila svému manželovi jeden jeho zlozvyk, již dlouho se s tím potýkám a moc mi to nejde. Bude příští období příhodnější pro toto moje usilování? Vím, jak odpouštět je důležité, ale jde to ztuha...................Je mezi námi velká láska a věřím, že moje odpouštění je důležité.


Dobrý den, jste zbytečně tajemná, co je třeba, nezveřejním. Už jsem psala, že dnešek je dnem dobrým pro případný rozhovor s manželem. Víc nemám. Přeji pohodu u vás doma...LA


janajana, 21.2.2010 -
Dobrý den, chci poprosit o radu, v úterý mi přijde návštěva, pánská, je to skutečně kamarád. Byl zde min. týden a manželovi to nevadilo, je tou dobou v práci. Manžel mne trochu v jedné záležitosti"štve".
Tentokrát mu to zase bude jedno,nebo bude zdravě žárlit,čí to vezme jako schválnost, nebo bude dokonce zuřit?.A nebo mám o návštěvě raději pomlčet?
Velmi pěkně Vám děkuji


Dobrý den, minulý dotaz jsem Vám ráda zodpověděla, tady věřím, že si poradíte sama. Přeji všechno dobré.


janajana, 11.2.2010 -
Dobrý večer, velmi pěkně děkuji za tak rychlou odpověď. Skutečně se jedná o téma, které by sám od sebe nikdy neřešil, přesně, jak jste uvedla.
Potřebuji se velmi lehce a citlivě dotknout jedné jeho závislosti, abych neudělala více škody, než užitku, asi to ani nemohu pojmenovat pravým jménem, teprve hledám způsob. S úctou a díkem J.

...Přeji úspěch...LA

Starší dotazy 

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku