Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

jindra1108, 14.11.2010 -
Dobrý večer,děkuji moc za odpověď. S manželem jsme se odcizili už asi na pořád. Už to je 7. rok. Mě to už ubíjí a musím vztah i dům konečně vyřešit.


Dobrý den, i psycholog Vám pomůže poodstoupit (zdarma), podívat se jinak než jste za ta léta zvyklá, a uvidět, co se možná dá dělat pro obnovení vztahu.
Astrologická praxe i životní zkušenosti mi říkají, že samotná změna partnera či místa pro život způsobí leda odklad, ale vnitřní problém nevyřeší. Oproti psychologovi mám výhodu v horoskopu zrození - přesné mapy Vašeho potenciálu a astrologické techniky rozvíjející základ a k tomu Vás s Vašimi dosavadními zkušenostmi, ochotnou spolupracovat. Přeji všechno dobré...LA


jindra1108, 13.11.2010 -
Dobrý den,jsem na nějakém divném rozcestí mého dlouhého života, s manželem nevím jestli se mám rozvést máme už delší dobu nefungující vztah,, máme dům, máme proda?Ani s dětmi nemám úplně vyjasněné vztahy. A potkám ještě někdy muže s kterým bych si rozuměla skoro ve všem?
Děkuji za odpověď a radu. Zdravím a přeji sluníčkové dny


Dobrý den, věřím, že Vám velmi chybí ocenění. Možná tam je, jen Vy sama sebe vnímáte jinak než kdysi, jemněji, ženštěji, lidštěji. Méně akce a víc prožívání. Možná Váš muž přestal rozumět tomu, "co na Vás platí", přestal se tedy raději projevovat vůbec? Doporučuji osobní konzultaci nad vašimi horoskopy. Pomohu Vám prokouknout, co se děje, pomohu Vám k vlastním dobrým rozhodnutím...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku