Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7934 otázek.)

jpokorny, 16.2.2008 -
Dobrý den, na Vašem serveru v nějaké diskuzi jsem četl kritiku knihy Velká kniha Čínských horoskopů (Theodora Lau), která prý uvádí špatné výpočty znamení (jeden měsíc je na východě kratší, zaímco kniha počítá s měsíci podle západních zvyklostí). Chtěl bych se zeptat, jestli se zajímáte i o východní astrologii a co si o ní myslíte a jestli je vůbec možné jí napasovat na naše západní časová měřítka. Děkuji.


Dobrý den, knihu Theodory Lau jsem nečetla ani se k tomu nechystám. Doporučuji Špůrkovu Indickou astrologii jako zajímavou.
Domnívám se, že nejde o napasování na časová měřítka, ale o kulturní zázemí astrologie. Kvůli tomu se zabývám jen tzv. západní astrologií.
(V základech astrologie je pozorování a zkušenost. Důsledkem toho jsou astrologická pravidla a doporučení. Ta jsou v různých kulturách odlišná zejména v otázkách mezilidských vztahů, ale i jinde.)...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku