Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

kacka21, 13.1.2009 -
Dobrý den,omlouvám se.Já jsem se ... a manžel ... Děkuji za odpověď a přeju krásný den.


Dobrý den, z Vašeho horoskopu mám pocit, že jste schopna mnohého dosáhnout, ale máloco sdílet. Jste obětavá, kamarádská, ale jen ve vlastní režii. Manžela občas vnímáte jako soupeře, ne partnera? Možná jste žili víc vedle sebe než spolu. Buďte trochu míň schopná a slabší, uznávejte nahlas kvality svého muže, to by mělo stačit. (Vycházím z horoskopu zrození, nevím, jak jste se svými možnostmi naložili. Doporučuji osobní konzultaci)...LA


kacka21, 9.1.2009 -
Doobrý vecer,chtela jsem se zeptat na osobní život.Loni jsem prožila nevěru svého manžela a chtela bych vědět jestli naš společný život má jěštš nějakou šanci.Moc děkuji za odpověď.


Dobrý den, kdy se manžel narodil? Už minule jste zapomněla napsat rok narození. A zjistěte svůj čas narození (v porodnici nebo na matrice)...LA


kacka21, 8.1.2009 -
dobrý večer,potřebuji poradit ohledně nevěry svého manžela,Je narozen ... Chtela bych vědět jestli máme nějakou šanci? moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, zapomněla jste napsat rok narození manžela...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku