Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

kacka21, 13.1.2009 -
Dobrý den,omlouvám se.Já jsem se ... a manžel ... Děkuji za odpověď a přeju krásný den.


Dobrý den, z Vašeho horoskopu mám pocit, že jste schopna mnohého dosáhnout, ale máloco sdílet. Jste obětavá, kamarádská, ale jen ve vlastní režii. Manžela občas vnímáte jako soupeře, ne partnera? Možná jste žili víc vedle sebe než spolu. Buďte trochu míň schopná a slabší, uznávejte nahlas kvality svého muže, to by mělo stačit. (Vycházím z horoskopu zrození, nevím, jak jste se svými možnostmi naložili. Doporučuji osobní konzultaci)...LA


kacka21, 9.1.2009 -
Doobrý vecer,chtela jsem se zeptat na osobní život.Loni jsem prožila nevěru svého manžela a chtela bych vědět jestli naš společný život má jěštš nějakou šanci.Moc děkuji za odpověď.


Dobrý den, kdy se manžel narodil? Už minule jste zapomněla napsat rok narození. A zjistěte svůj čas narození (v porodnici nebo na matrice)...LA


kacka21, 8.1.2009 -
dobrý večer,potřebuji poradit ohledně nevěry svého manžela,Je narozen ... Chtela bych vědět jestli máme nějakou šanci? moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, zapomněla jste napsat rok narození manžela...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku