Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

katerina1, 7.7.2009 -
ještě jednou se chci vrátit k mému dotazu,moc jsem nepochopila co mi chcete říct či naznačit...přítele moc miluju,chtěla bych se tedy zeptat jestli je v mých silách získat ho nějak zpátky....náš příběh je dlouhý,stalo se hodně špatného ale vždycky sme zůstali spolu...co mám dělat dál...děkuji mockrát


Dobrý den, píšete, že Váš příběh je dlouhý - je třeba jít dovnitř příběhu, podívat se, jak jeho průběh odpovídá možnostem, které jste oba pro společný vztah měli/máte. Nemám radu bez rozboru.
Na plané útěchy nevěřím (neudělají nic za Vás), tedy ze srdce přeji všechno dobré...LA


katerina1, 2.7.2009 -
ještě píšu ohledně mého dotazu,doba narození mého je ...

...Doporučuji celostní rozbor...LA


katerina1, 2.7.2009 -
Dobrý den,zajímalo by mně jestli se ke mně vrátí přítel,který se semnou před měsícem rozešel a pokud ano, tak jestli to bude mít budoucnost.


Dobrý den, horoskop ukazuje lehkost a optimismus, hřejivou ženskost v projevu. Ve vztahu ale nejspíš postupně vychází najevo nutnost splnit tisíce drobností než zmíněná lehkost nastane. To může být dost únavné pro partnera, který se sám s lecčím potýká. Nevím jen tak, jestli se vrátí. Doporučuji celostní rozbor...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku