Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

katkav, 12.11.2009 -
Dobrý den paní Ljubo, děkuji Vám za odpověď na můj dotaz. Nyní bych se ráda zeptala na mou dobrou přítelkyni...... Můžete mi prosím napsat, jak na tom jsou?Aby nezůstala jen ta hodná teta, jak tomu ráda říká.Děkuji za odpověď.


Dobrý den, nemohu a nebudu odpovídat na dotazy o druhých lidech. Přítelkyně se může zeptat sama za sebe...LA


katkav, 27.10.2009 -
Dobrý večer. Manželství trvá 12 let. 6 Let jsem pracovala od rána do večera, manžel měl směnný provoz. Od narození syna 3 roky se vlastně díky tomu, že jsem na mateřské znovu sžíváme a poznáváme. Náž vztah z mého pocitu nebyl z jeho strany nikdy nějak intenzivní , mám pocit, že mě tedy nikdy nemiloval. Teď máme dvě děti, manžel s námi nikde nechce, nic neplánuje, žije ze dne na den a mě chybí partnerský život, ne jen mu udělat jednou za týden rohožku doslova. Cítím se vedle něj, jako bych ani žena nebyla. žádná lichotka, úsměv. Vlastně jsme spolu jen díky dětem. Mám snahu něco změnit, ale manžel si jede ve svých zarytých kolejích. Má vůbec cenu se snažit cokoli změnit, když dosavadní mé snažení nemělo smysl? Jsem opravdu zoufalá. a ještě jedno. Trpí na to, že se musí vše kupovat ve slevách, jinak bychom snad ani nejedli. U nás kolují pořád jen letáky, akce...Děkuji za radu.Katka


Dobrý den, domnívám se, že si tenkrát Váš muž Vás našel. Že viděl příležitost, jak díky Vaší radosti ze života a optimismu sám uvidí život veseleji. Vždycky asi bylo na Vás, starat se o domácí pohodu. Domnívám se, že Vám teď pomůže něco jen Vašeho, nějaký kurz, škola (nemusí být hned vysoká). Když půjde o nepodmíněné přání, tak jak jste bývala zvyklá, manžel najde pochopení. Zjednodušuji, nevím jak jinak v poradně.
Nepomůžete sobě ani druhým, když nepočkáte, až budou děti dospělé. I potom, i když odejdete, budete vždycky spíš tím, kdo má druhým svítit na cestu a nečekat odměnu, než tím, kdo je obletován, když je všem dobře...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku