Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

kotcheva, 16.4.2008 -
Dobrý den,
rozešli jsme se ... Děkuji.

Dobrý den, jestli je správný čas jeho narození, pak je pro omluvu a vysvětlení dobré datum 26.4. ...LA


kotcheva, 16.4.2008 -
Dobrý den, paní Ljubo,

prosím o radu. Pred par dny jsem udelala chybu, uplne zbrkle a zbytecne jsem se rozesla s pritelem, aniz bych si s nim promluvila. Vim, ze jsem mu ublizila a mam strach, ze jsem si zavrela cestu zpatky. Dostanu jeste sanci nebo jsem vsechno zkazila definitivne? Děkuji a přeji Vam hezky den.

Dobrý den, napište mi, kdy přesně jste se rozešli (jinak ale platí, co jsem psala už minule)...LA


kotcheva, 18.9.2007 -
Dobrý den,
mám na vás prosbu. Můj přítel odcestoval studovat do zahraničí s tím, tam pobude cca 1 rok. Zpočátka jsem měla obavy, jestli vůbec dokážeme jako partneři odloučení ustát. Dneska, kdy už máme za sebou půl roku za sebou, je moje důvěra mnohem větší (i když stát se může cokoli). Spíš se začínám ptát, co "s námi" bude, až vrátí zpátky. Můžete mi, prosím, napovědět?
Moc děkuji, ...


Dobrý den, domnívám se, že Vaše dumání hodně souvisí s tím, jak dlouho váš vztah trvá. Jestli déle než 3 roky, může být váš vztah po jeho návratu "dospělejší" a vyváženější. Jestli kratší dobu, pak je možné, že jste bez něj chtě nechtě vstoupila do období, kdy máte větší potřebu starat se o sebe než dřív, resp. než o druhého. Pomoci Vám může rozum, budete-li chtít...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku