Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

kristin, 18.3.2009 -
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o Váš názor...
Už to bude rok co jsem se začala o astrologii intenzivně zajímat a opravdu moc mě to naplnuje...zajímalo by mne co si myslíte o mých předpokladech k tomuto studiu.Děkuji moc za odpověd.

Dobrý den, sama uvidíte. Zatím Vás astrologie naplňuje, je skvělé, že Vás tento jeden z nástrojů sebepoznání vtahuje do svého soukolí :-) . Je to jako učit se další jazyk pro větší porozumění sobě i druhým. Těžší je pak se podle toho porozumění učit žít. Sama uvidíte a zakusíte, chcete-li...LA


kristin, 26.1.2009 -
Dobrý den paní Ljubo,
nedávno jsem se dočetla, že pro osobní horoskop je nejlepší používat přepočítávání domů Regiomontanus a že planeta která je na konci určitého domu, může vzhledem k rozsahu svých orbitů vlastně patřit až do následujícího domu.
Na základě toho bych se Vás chtěla zeptat do jakého domu spadá můj vestupný uzel? MC je na ... a vzestupný uzel ... Děkuji za radu.


Dobrý den, různí astrologové používají různé systémy domů horoskopu, sama dávám přednost Placidovým domům.
Severní nodální uzel, Dračí hlava Zodiakem couvá, proto MC Vašeho horoskopu nepřekročí direktním směrem, ale do desátého domu přijde z jedenáctého. (A zažité/strávené zkušenosti patří Dračímu ocasu)..LA

Zpět do Poradny

GG
Astroložka

Propagujte i svojí stránku