Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

landsccape, 17.11.2012 -
dobrý večer,chci se zeptat na mě ...a...máme spolu dvě děti,syny,už delší dobi řešíme nevěru,poslední více než dva roky udržuje vztah s mladší ženou vím jen že je jí 22 a je od něj z práce.ted tvrdí že chce zpátky mě a že mě má rád,i když před pár týdny se snažil o opak a tvrdil že mě rád nemá,mám v tom zmatek nevím jestli mu věřit,protože myslí,že je to jen o tom,že se chi odstěhovat a on má strach že nebude mít děti na očích.
otázka zní má mě vážně rád? mám to sním zkusit dát do hromady (opět po několikáté?)rozešel se s ní a už zůstane se mnou pokud se k sobě vrátíme?
omlouvám se že to není stručné,ale vidíte,že to je chaos a nevím zda se o nápravu vztahu ještě pokoušet,jestli to má vůbec smysl a nějakou budoucnodt..


Dobrý den, nejen že je důležitý čas a místo Vašeho narození, ale i synů, samozřejmě manžela. Data ženy z práce také. Ukázaly by se nám vzájemné vazby a priority ve vztazích. Ukázalo by se, nakolik a v čem zejména Vašemu muži záleží na vašem vztahu a celé rodině. Nabízím Vám placenou osobní konzultaci - můžeme se sejít třeba v Brně. Z toho, co mám k dispozici pro poradnu: domnívám se, že se s mužem doplňujete, resp. jste pro něj velmi důležitý člověk nejen jako matka jeho synů, ale jako ta, která má odvahu žít otevřeně i s rizikem, že ne všechno se musí podařit. V hraničních situacích se proto snadno podřídí, ale nejspíš jen do doby, než se přestane bát ztráty toho, na čem mu záleží. S takovými muži je třeba jednat diplomaticky, mají-li plnit to, k čemu se zavázali. To je obecný pohled na vaše horoskopy podle dat narození. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku