Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

lenkapanda, 15.9.2009 -
Dobrý den, nejsem si jistá jestli odpovídáte i na dotazy týkající se bytu (nebo jsem alespoň nenašla odpověď). Jsem narozená ... A prosím Vás, jestli mi můžete říct, kdy a jestli prodám byt. Předem moc děkuji a přeji pěkný den. S pozdravem L.


Dobrý den, optimální pro Váš větší zisk byla polovina srpna, a bude začátek prosince a konec března. Ostatní záleží na Vás. Nebo přijďte na placenou konzultaci...LA


lenkapanda, 9.6.2009 -
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda a kdy můžeme očekávat přírůstek do rodiny? Narodila jsem se ... A pokud je to jěště možné, tak jestli se dá určit nejvhodnější den pro naši svatbu. Předem moc děkuji!! S pozdravem a přáním pěkného dne, Lenka.


Dobrý den, ano, z partnerského rozboru může vyjít i optimální datum pro svatbu. Bez zasazení do souvislostí, bez rozboru Vám posílám leda data postavení Slunce a Luny shodného s postavením při Vašem narození, u kterých leckdo věří, že jsou ta pravá. Sama se domnívám, že jde prostě o data vhodná k početí lecčeho, někdy i potomka...LA
26.6.,25.7.,24.8.,22.9.,22.10.,21.11.

Zpět do Poradny

GG
Astroložka

Propagujte i svojí stránku