Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

lindatko, 21.2.2008 -
lindatko, 19.2.2008: Dobry den, k vasi otazce - narodila jsem se presne o pulnoci z 12. na 13., ale maminka rozhodla, abych mela v rodnem liste napsano jeste 12.5. kvuli nestastne 13. Prosim tedy o radu nebo naznak, jak vse dopadne s praci a jestli potkam nejakou lasku. Dekuji moc.


Dobrý den, podle horoskopu byste teď měla být šťastná, milovaná a obdivovaná, s jednou vyjímkou - že byste se zachovala velmi nečistě nebo nečestně, hlavně ve slovech. Pak by bylo co napravovat. V pracovní oblasti jako by to bylo podobné - napište mi stručně víc, co nechcete, nezveřejním (lepší by jistě bylo přijít na celostní rozbor)...LA


lindatko, 19.2.2008 -
Dobry den, mam velke problemy v profesni oblasti. Chci skoncit v praci, ale je to velice obtizne. Muzete mi napovedet, jak vsechno dopadne? Mam nejakou sanci potkat letos lasku?
Dekuji, Linda

Dobrý den, napište, jestli jste se narodila o půlnoci na začátku nebo na konci dne, je to důležité...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku