Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

lindatko, 24.2.2008 -
Dobry den, takze vic k mym problemum. ... S laskou je to tak, ze jsem mela velice zarliveho pritele, byli jsme spolu nekolik mesicu, ale on me ze zarlivosti nevzal ani do kina, abych tam nekoho nepotkala. Psal mi emaily z cizich adres, aby si proveril mou oddanost. Tusila jsem to. Take mi po dlouhe dobe priznal, ze je stale zenaty, ma deti a jeste dalsi veci. Pote vztah ukoncil, protoze mi neveril, ze jsem mu verna. Byla jsem i u jineho, velice znameho astrologa, ktery mi tez rekl, ze bych mela mit od lonskeho podzimu 15 stastnych let. Nevim, jestli tedy mohu doufat. Dekuji mockrat. S pozdravem
Linda


Dobrý den, o příteli i šéfovi jste napsala mnoho negativ, přesto přítel opustil Vás a odejít ze zaměstnání máte za obtížné - za co se trestáte? Nejspíš jste velmi vnímavá a citlivá, obětavá, ale chybí intuice pro vlastní ochranu...Tenhle partner určitě nebyl první a zaměstnání také ne. Musela bych s Vámi všechno projít, pojmenovat souvislosti - pak poradit. Ale nevím, zda byste neměla zůstat u jednoho astrologa, zvlášť pokud k němu máte důvěru. Také nejspíš blízko Vás je někdo, kdo Vám může rozumně poradit.
Vstupujete do období asi jednoho roku, kdy máte největší šanci potkat dobrého životního partnera - přeji Vám to...LA


lindatko, 21.2.2008 -
lindatko, 19.2.2008: Dobry den, k vasi otazce - narodila jsem se presne o pulnoci z 12. na 13., ale maminka rozhodla, abych mela v rodnem liste napsano jeste 12.5. kvuli nestastne 13. Prosim tedy o radu nebo naznak, jak vse dopadne s praci a jestli potkam nejakou lasku. Dekuji moc.


Dobrý den, podle horoskopu byste teď měla být šťastná, milovaná a obdivovaná, s jednou vyjímkou - že byste se zachovala velmi nečistě nebo nečestně, hlavně ve slovech. Pak by bylo co napravovat. V pracovní oblasti jako by to bylo podobné - napište mi stručně víc, co nechcete, nezveřejním (lepší by jistě bylo přijít na celostní rozbor)...LA


lindatko, 19.2.2008 -
Dobry den, mam velke problemy v profesni oblasti. Chci skoncit v praci, ale je to velice obtizne. Muzete mi napovedet, jak vsechno dopadne? Mam nejakou sanci potkat letos lasku?
Dekuji, Linda

Dobrý den, napište, jestli jste se narodila o půlnoci na začátku nebo na konci dne, je to důležité...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku