Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

lionka, 6.8.2008 -
Dobrý den, již delší dobu (více než rok) řeším změnu zaměstnání, v současné práci jsem už nespokojená (špatný kolektiv a málo peněz), ale pracuji zde 16 let a je to moje první a jediné zaměstnání, toužím pracovat jinde, ale bojím se riskovat, dát výpověď a jen tak hledat. Když jsem zkoušela něco hledat, zatím nic nevyšlo. Čeká mě změna zaměstnání? Dostanu nabídku práce? nebo se změní něco v mé současné práci? Vůbec si nevím rady a jsem z toho už velmi vyčerpaná a odráží se to na mém partnerském vztahu. Děkuji za opověď.


Dobrý den, hm, a z mého pohledu zdá se, že podmínky k nespokojenosti už pominuly, že by stálo zato, vnitřně poodstoupit, a možná přehodnotit svůj postoj k lidem a po firmě chtít víc peněz - jestli dřív odmítali, znovu se teď v klidu ozvat. Teprve kdyby to nevyšlo, dál hledat jinou práci - jestli nabídka nepřišla doposud, asi poblíž není. Partnerský vztah a práce jsou u Vás pravděpodobně spojité nádoby - v poradně víc nemám...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku