Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

lizinka, 13.11.2010 -
Dobrý večer. Pobírám častečný invalidní důchod teď jsem začala pracovat na zkrácený úvazek. A příští rok na jaře mám jít na kontrolu k posudkové komisi jak to semnou dopadne nechají mi částečný důchd nebo ne. jak to semnou dopadne. Děkuji .


Dobrý den, čas narození zjistíte v porodnici. Bez toho mohu napsat leda, že Vy a lidé narození ve stejný den jako Vy, mohou v příštím roce očekávat příliv fyzických sil, které bude dobré využít k dotažení rozdělané práce, k dokončení cesty za jedním z dlouhodobých cílů. Na posudkovou komisi raději nespoléhat. Přeji všechno dobré a v tom pohodu...LA


lizinka, 15.4.2010 -
DOBRÝ VEČER. MÁM DOTAZ NA MOU VNUČKU. MÁ USEKNUTÝ 1CM PRSTÍKU U NOHY LÉKAŘI JI HO PŘIŠILI A TEĎ SE ČEKÉ ZDA SE JÍ PRSTÍK ZHOJÍ A TKÁN SROSTE NEBO NE . CHCI PO PROSIT JAK TO VIDÍTE . ZDA SE TO ZHOJÍ NEBO O TEN KOUSEK PRSTÍKU PŘIJDE DĚKUJI.


Dobrý den, Vaše vnučka má v sobě mnoho lehkosti, neopatrnosti, možná už teď vám všem "velí". Učte ji pořádku, zodpovědnosti za sebe sama, a pomalu ji otužujte pro obyčejný život mezi lidmi. Bude-li patřit světu, bude ji svět mít raději než když si bude myslet, že svět patří jen jí :-). Prstík se už nejspíš dobře hojí...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku