Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

makynka, 12.3.2009 -
Velice vam dekuji za vasi odpoved a rada bych se vas zeptala jeste na jednu otazku,jsem narozena ... a muj pritel 30.9.1981 v 18h v Praze,jsme spolu jiz 5 let a posledni dobou mivam pocit ze jsem si nevybrala spravne,prosim mohla byste se podivat jestli tento pritel je pro me tim pravym,velice vam dekuji za vasi odpoved.


Dobrý den, domnívám se, že nespokojenost se vztahem je jen součástí Vaší celkové nespokojenosti, ke které jsem Vám ale už psala (a Váš přítel je prostě taky "jenom člověk" :-)...LA


makynka, 8.3.2009 -
Srdecne vas zdravim jsem narozena ...,ziju jiz rok v Australii a nemohu si stale zvyknout a najit pratele,a citim ze to stale neni ono, muzete mi prosim poradit zda mam premyslet o navratu a nebo zda se to zlepsi,ziji primo ...,dekuji za vasi odpoved.


Dobrý den, věřím, že to nemáte jednoduché, protože v tomhle prostředí je pro Vás jen málo příležitostí opravdu se uvolnit a odpočinout si. Než byste pomýšlela na návrat, pokuste uspořádat své povinnosti, resp. práci tak, aby nezasahovala do Vašeho soukromí, kam doporučuji vtáhnout nějakou nadstavbu, třeba jogu...S vyčištěnou hlavou budete své okolí i nové lidi vnímat jinak, a oni Vás...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku