Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

marci001, 16.6.2008 -
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je v mém horoskopu vidět, proč mě tak nevysvětlitelně přitahuje muž nar. ... A také to, jestli je šance na sblížení. Trochu se snažím proniknout do astrologie, tak by mě zajímalo, jestli třeba trigon Urana na Venuši může zapříčinit nevěru. V radixu mám ale kvadraturu.


Dobrý den, zdá se, že ten muž se k ženám/k Vám chová tak, jak se podle Vás muž chovat má. Zároveň jako kdyby (obrazně řečeno) vyučoval tam, kde Vy teprve chodíte do školy :-) . Možná byste to mohla nechat tak a uchovat si jeho obraz nepočmáraný všedními záležitostmi...LA

(Vztah mezi Venuší a Uranem souvisí s vyhledáváním a prožíváním něčeho jinakého v partnerských vztazích než je běžné, resp. než bráno jako obecně správné, zažité. K uskutečnění ale vždy vede spíše napětí (třeba kvadratura) než harmonie (trigon), kde mohou stačit představy k naplnění potřeby změn.)

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku