Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7934 otázek.)

martinaci, 27.7.2015 -
Dobrý večer, prosím Vás o radu a Vaši zkušenost, jestli současné období, kdy je venuše retrográdní, je považováno za nevhodné pro otěhotnění. Jestli je vhodné se otěhotnění v tomto období vyhnout anebo retrográdní venuše nemá na těhotenství vliv. Děkuji moc a zdravím Vás .


Dobrý den, retrográdní Venuše bývá spojována se zadržováním citových projevů, se zbytečným, někdy škodlivým sebeovládáním, které v důsledku často vede k opaku, k citovým výbuchům, výlevům a podobně. Pohoda v tom nebývá. Jestli ale už čekáte miminko, nebojte se ničeho, hýčkejte svůj dvojsvět, ve kterém je láska k děcku, které se narodí, nade všechny překážky...LA


martinaci, 6.7.2015 -
Dobrý den,
prosím Vás o Váš názor a zkušenost s vládcovstvím domů, pokud se samotný hrot domu nachází na posledním stupni znamení. U osy AC-DC na 29st.33min. blíž./stř. považujete za vládce AC merkur nebo lunu nebo spolupůsobí obě? Víc upřesnit čas narození už asi nejde, obecně více sedí charakteristika AC v raku, než v blížencích. Nebo rozhoduje nejvíc zkušenost s tranzity na jednu nebo druhou planetu.Tranzity na lunu byly silné a transformační, ale samozřejmě je to světlo a navíc jsem žena, takže se ani není co divit. Moc ráda bych věděla, jestli tedy za vládce 7. domu mám brát jupiter nebo saturn a nebo obě planety. Díky moc za Vaši radu a zkušenost. Zdravím Vás.


Dobrý den. Jak to sama cítíte, k tomu bych se na Vašem místě přiklonila. V roce Vašeho narození asi neseděl u lůžka nikdo se stopkami, čas může být plus mínus. Domnívám se, že už máte dost životních zkušeností, které Vám pomohou. Například - co od lidí běžně očekáváte a s jakým výsledkem? Jak pohlížíte sama na sebe a jak to vypadá, když se ohlédnete? Je mnoho otázek, které si můžete položit i odpovědět na ně. Jinak obecně: pokud přijmu čas jako přesný, je Ascendent tam, kde je, vládcem je tedy Merkur. Jiná věc je, že do čtyř minut po narození AS vstupuje do dalšího Znamení a zatímco vidíte v zrcadle rozumnou bytost, uzlíček citů ve Vašem nitru se rozvazuje... Přeji Vám příjemné bádání ...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku