Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

martinyova, 28.6.2011 -
Dobrý den paní Axmannová,
v současné době po mateřské dovolené jsem nastoupila zpět do zaměstnání, ale bylo mi nabídnuto jiné místo, kde nejsem spokojená. Hledám jiné zaměstnání, zatím bohužel neúspěšně. Prosím Vás, nevíte, jestli v dohledné době se mi podaří něco najít? Už jsem z toho dost nešťastná. Děkuji za odpověď.


Dobrý den,z pohledu astrologie jste na správném místě, tedy tam, kde se máte naučit být v pohodě i vůči lidem, jejichž společnost byste si sama nevybrala. Až tohle zvládnete, nabídka na nové místo se objeví sama, otázkou je, zda o ni budete ještě stát. Je ale možné, že o tuhle výzvu, načasovanou bohužel právě do období únavy v osobním životě, teď nestojíte. V takovém případě nejspíš jinou práci už do konce července najdete, ale ze zkušenosti vím, že úkol naučit se přijímat lidi takové, jací jsou, nemůžete obejít. Přeji všechno dobré a doporučuji celostní rozbor...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku