Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

mymysek, 5.4.2009 -
Dobrý den.Nejdříve bych vám chtěla napsat že vaše odpověd z podzimu,vztah s první láskou vám vyšel.Zbil mi opravdu pocit hořkosti a deprese,protože sem ho psichicky držela a sama padala na dno.A on toho využil,pak mě odkopl.Tet mám jinou otázku.Nemám dodělanou školu,myslíte že mám schopnosti dodělat si maturitu,začít se vzdělávat?Mám se na to vrhnout?Připadám si jak nula,i v souvislosti s ním.Děkuji za odpověd.


Dobrý den, píšete s tolika pravopisnými chybami, kterým potenciál Vašeho horoskopu vůbec neodpovídá, že nevím, co doporučit, protože možná jen žertujete... Přeji všechno dobré...LA


mymysek, 28.9.2008 -
Dobrý den, jsem vdaná,mám celkem hodného manžela ale ozvala se mi nedávno ma veliká láska.chtěla bych se zeptat co to pro mě znamená.zda dojde k rozvodu.jsem zamilovaná.předem moc děkuji za odpoved.


Dobrý den, ano v horoskopech je vidět velká blízkost a jiskření mezi vámi a dávnou láskou. Domnívám se ale, že stejně jako kdysi, i teď by vás oba vztah unavil až k hořkosti.
S manželem k sobě tak blízko nemáte a možná manžel až příliš "poslouchá", přesto s ním je vztah asi úplnější i ve svém klidu. Nabízím partnerský rozbor, jestli se Vám chce poodstoupit a zvážit oba vztahy i rozumem...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku