Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

mysutka, 18.3.2008 -
Dobrý den paní Ljubo ,chtěla bych se zeptat na svůj vztah.Jsem se svým přítelem 5 let a máme spolu 23 měsíčního syna a náš vztah více už jak 2,5 roku neklape,tak se pořád bavíme o rozchodu,ale ani jeden tento vztah neumíme ukončit i přes to,že se oba moc trápíme a proto se chci zeptat,měli bychom spolu zůstat nebo se rozejít?Nechci vzít synovi tátu,ale taky nechci,aby vyrůstal v napětí a hádkách. Mockrát děkuji a přeji hezký den


Dobrý den, 8.11. jste se pod jiným nickem ptala na vztah s jiným mužem a nezmínila jste se, že jste vdaná, že máte malého synka...Řekla bych, že to je důležitá okolnost, kterou bych pro odpověď v poradně měla od Vás znát.
Nemáte žádnou povinnost psát pod jedním nickem, máte samozřejmě volnost v tom, co sem napíšete. Pro rovnováhu ale sděluji, že také odpovídám podle svého uvážení.
Chcete-li se pomocí astrologie lépe vyznat ve svém životě a svých možnostech v budoucnosti, nezbývá než přijet na konzultaci (podle uvážení i s manželem) nebo se obrátit jinam. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku