Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

nnikus, 27.3.2009 -
Dobré odpoledne.Chci se Vám svěřit s jedním problémem, který mě už dlouho trápí.Minulý rok jsem měla autonehodu a naštěstí jsem si zlomila jen ruku.Ale od té doby se bojím řídít auto.Mám problémy i sedět u spolujezdce.Strašně se bojím, že se znovu nabourám askončím na vozíčku nbo něco horšího.Co mám dělat s mím strachem.Prosím o radu.Jsem z toho zoufalá.Děkuji předem


Dobrý den, nenapsala jste mi datum, čas, ani místo narození, takže bez astrologie: Doporučuji kondiční jízdy s instruktorem. Jak víte, na autech autoškoly je něco jako dvojí řízení, a v tom, co za jízdy zaplatíte, je i konečná instruktorova zodpovědnost (a zájem) za bezpečnou jízdu.
...Jako dítě jsem se tak trošku topila, a když jsme pak měli plavání, moc jsem se bála. Naštěstí jsme měli skvělou učitelku, která mě držela za šňůrky od plavek tak dlouho, až mě jednou mohla pustit a já překvapeně viděla, že plavu sama. Bylo to ve čtvrté třídě, všichni ostatní byli proti mně delfíni :-).
Přeji Vám pohodu při řízení čehokoliv...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku