Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7924 otázek.)

nona1803, 15.3.2008 -
Dobrý deň,
mám vážne finančné problémy, večné hrozby exekúcií. Rada by som oživila môj obchod s odevami - prestupom na inú značku, s iným zameraním, ale bojím sa, že to nezvládnem a obchod bude prinášať iba dlhy. Po rozvode s bývalým manželom by sme chceli predať spoločný penzión s reštauráciou, čo by bolo možným riešením, a mne ostáva len dúfať, že to vyjde a exmanžel sa so mnou majetkovo vyrovná. Neviem, čo robím zle, strácam chuť do práce, stagnujem, bojím sa, že psychicky svoju finančnú situáciu nezvládnem, neviem čo robiť ďalej, ktorou cestou sa zamerať aby som dokázala vyžiť a prežiť v dnešnom svete. Strácam vieru vo vlastné schopnosti, vo vlastnú silu. Pomôžete?


Dobrý den, ráda Vám pomohu. Zjistěte (v porodnici nebo na matrice) svůj čas narození, a potom se mi ozvěte na mail, domluvíme se, jestli můžete přijet nebo bude lepší pracovat přes skype. Celostní rozbor odpoví na Vaše otázky a ukáže další možnosti...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku