Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

petra1, 1.3.2011 -
Dekuji za odpověď, omlouvám se za překlep datu ... a přeji krásný večer.

...


petra1, 1.3.2011 -
takze na konkrétní otázky na budoucnost (jak něco dopadne) zde odpovědi zde nenajdeme? nejakou nezvratnou udalost


Dobrý den, úvod stránek říká, co nejvíc astrologie může nabídnout při spolupráci klienta s atrologem při osobním setkání.
V poradně mohu nabídnout daleko méně, např. na konkrétní dotaz opatřený datem, časem a místem narození, který se bude týkat výsledků zkoušek na škole (známe datum), ať odpovím jakkoliv, je vždy třeba vzít v úvahu kvalitu přípravy. Pohodový čas a dávka štěstí nebude stačit tam, kde je hlava prázdná, a naopak, napětí mezi tranzitujícími prvky horoskopu vůči horoskopu zrození lze překonat jistotou plynoucí z vědomí zodpovědné přípravy ke zkoušce. Zároveň někomu stačí, že nezakopává o astrologické klacky pod nohama, a zkoušku udělá, protože má alespoň jakýs takýs přehled a hlavu otevřenou, a tak podobně. Mohu tedy pojmenovat podmínky a možnosti pro čas zkoušky (např.), ovšem určitě nebudu bez hlubší znalosti astrologických souvislostí v životě člověka předjímat, jak zkouška (např.) dopadne. Přeji pohodu...LA
(Mimochodem, nesmyslný rok narození ve Vaší registraci napovídá, že Vám na mé odpovědi v podstatě nezáleží :-)


petra1, 1.3.2011 -
Dobrý den,
zajímá mě astrologie a má otázka je proto všeobecná: Mohla by jste mi objasnit jak funguje horoskop každého z nás? Dá se podlě něj něco pro budoucnost vyloženě předpověďět a očekávat (např. počet dětí, rozvody, sňatky, počty nepovedenýchh vztahů, neúspěchy, krachy,či jiné životní zvraty - či naopak třeba výhry ve sportce, bezproblémový partnerský vztah na celý život atd...). Funguje to jako jakási nezvratná mapa osudu, nebo právě poznání této mapy dává možnost se takovým věcem vyhnout a něco napravit? Ono na každých stránkách astrolog to své "hvězdopravectví" prezentuje přeci jen trošku jinak děkuji za odpověď na asi trošku odlišnou otázku
a přeji hezký den


Dobrý den, tyhle stránky mají v levém menu ÚVOD. V něm jsem napsala už dávno odpověď na Váš dotaz, a protože jsem si tenkrát dala záležet, opisuji teď od sebe :-).

Astrologie využívá bezpříčinné souvislosti života na zemi s planetárními cykly. Horoskop lze sestavit pro každý okamžik života a vyhodnotit zkušenostmi astrologů získanými, rozvíjenými a uchovanými po staletí.
Vztahy mezi planetami a dalšími prvky horoskopu zrození ukazují přirozený způsob průchodu nejrůznějšími křižovatkami v životě každého z nás.
Astrolog může být průvodcem, ukazujícím na pozadí planetárních cyklů, za použití potřebných astrologických technik, co z nabídky, pro život zachycené v horoskopu zrození, jedinec rozvíjí, kde přešlapuje, co zanedbává, kterými zkušenostmi prochází ve stále stejné rovině, aniž by na nich stavěl. Celostní přístup astrologa k Vašemu životu, spolupráce na astrologickém rozboru Vaší výpovědi, to by mohlo vést k poznání místa na životní cestě, kterým právě procházíte, a tím možností vědomě zvládnout současnou zkušenost...
...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku