Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

pipetka, 1.7.2008 -
Dobrý den,
před nedávnem jsem u Vás byla a bohužel( pro mne) Vám musím oznámit, že Vaše prognózy se naplňují. Přítel se se mnou po mém přiznání k nevěře z minuty na minutu rozešel...Ráda bych věděla, jestli je tady nějaká šance, že si to rozmyslí? Třeba i za půl roku, za rok, kdykoli? Děkuji.


Dobrý den, konzultace přece nebyla o prognózách, ale o možnostech (a důsledcích jejich různého využití). Lépe než čekat na obnovení důvěry a vzájemné úcty, lépe než čekat, že řekou poteče voda, co už je pryč, lépe bude propříště poučit se z dosavadních chyb. Moc Vám přeji dobrý a dlouhodobý vztah, pro Vás to není nic nemožného...LA


pipetka, 3.6.2008 -
Dobrý den, prosila bych o radu, zda-li má pro mne smysl se letos hlásit na Famu. Nejzašší termín odevzdání domácích prací, které zahrnují spostu úkolů, času a finančního vytížení je 30.listopadu, takže bych tomu měla věnovat celé léto. Pokud je odpověď ve Vašich silách, budu ráda za nastínění mých možností. Děkuji.


Dobrý den, musela bych o Vás vědět víc, musela bych udělat rozbor. Tady Vám mohu jen doporučit introspekci a následnou úvahu, zdali už máte alespoň zčásti vládu nad svými city, zdali se už umíte nejen ponořit, ale i pohlédnout shora - na celek - bez toho se neobejdete. To se domnívám, že je vzkaz Vašeho horoskopu zrození do současnosti...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku