Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7935 otázek.)

pohled, 12.3.2013 -
Dobrý den,
děkuji za nastínění (asi né k harmonickému vztahu?)v odpověďi a mohu se ještě zeptat, co se dá vše rozklíčovat tímto partnerským rozborem? Díky


Dobrý den. V horoskopu zrození jsou naznačeny potřeby, předpoklady i způsob prožívání také partnerských vztahů.
V prvním dlouhodobém vztahu se potkáváme s tím, s kým se máme nejvíc co naučit a společně prožít. Pokud to v něčem, nebo zdánlivě ve všem nezvládneme, a vztah se rozpadne, dostaneme se v dalším vztahu/vztazích ke stejným úkolům, přitom je pokaždé obtížnější rozpoznat je a zvládnout, protože jiné okolnosti i prostředí jen málo napovídají o minulosti. Například žena, která se s mužem rozejde, protože je nesnesitelně nepořádný, si v dalším vztahu vybere pedanta na pořádek, a těší se :-). Čas ale ukáže, že jeho pořádky jsou sice dokonalé, ale týkají se jiných věcí, než na kterých záleží ženě. A vztah se stává opět nesnesitelným...Z horoskopu zrození pak je zřejmé, že se žena má naučit respektu a toleranci ve vztazích. Jestliže si to uvědomí a pracuje na zvládnutí svého úkolu, může být další vztah tím posledním, protože trvalým. (Uvedený příklad není o tom, že by chybovala jen žena nebo jen muž. Třeba oba, a každý po svém. Chci pouze být srozumitelná.)
Při partnerském rozboru tedy porovnáme potenciál obou. Pojmenováním dosavadních chyb ve vztazích přispějeme k vědomějšímu, a tím nadějnějšímu přístupu a prožívání nového vztahu. O své vztahy i sebe sama pak můžeme lépe pečovat.
Na základě rozboru můžeme i předjímat v čase, upozorňovat na snadná a krásná, ale i obtížná a náročná období, včetně předpokladů k založení rodiny.
To je asi tak základ k partnerskému rozboru…LA


pohled, 9.3.2013 -
Dobrý večer,
mohu se zeptat na muže naroz. ... a já naroz.... jestli se bude naše přátelství rozvíjet dál ve společnou budoucnost. Moc děkuji za odpověď.


Dobrý den, vaše horoskopy zrození vypadají jako ušité pro sebe navzájem, to vysvětluje váš současný vztah. Jenže potenciál, se kterým jste přišli na svět, doznal změn prožitými zkušenostmi. Jestli stojíte o společnou budoucnost, doporučuji partnerský rozbor. Je třeba projít i minulé vztahy a jejich souvislosti. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku