Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

radusd, 23.9.2009 -
Dobrý den paní Ljubo, mám takový dotaz ohledně svého syna.
Uklidní se jeho osobnost do budoucna nebo bude stále tak aktivní a neposedný, roztěkaný. Moc Vám děkuji za odpověď, s přáním krásného dne Radka .


Dobrý den, neznám data dalších příbuzných Vašeho synka, ale i tak se domnívám, že vy dva jste si mnohem podobnější, než se zdá. Nejvíc pro něj uděláte vlastní klidnou důsledností, vlídností vůči druhým a laskavým, ale pevným jednáním. Jste bezpochyby jeho vzor. Doporučuji celostní rozbor, v poradně víc nemám...LA


radusd, 21.4.2008 -
Dobrý den paní Ljubo ,
chci se zeptat, zda situaci ve které momentálně jsem se synem 1 1/2 roku zvládnu (rozvod, prodej a koupě bytu, finance) nebo jestli budu mít ještě hodně velké problémy s manželem, který nás opustil.
Velice moc Vám děkuji za odpověď. S přáním krásného dne Raduš


Dobrý den, neberte to prosím jako výmluvu, ale bez rozboru nemám odpověď - někdy je "čtení" horoskopu prostě náročné. Nepoznám jen tak, jestli jste tvůrčí nebo marnivá, jestli jste pravdomluvná nebo jen hubatá, jestli dokážete citlivě dotáhnout do konce, co je třeba nebo jestli se při setkání s překážkami hroutíte, a tak podobně, a tak dál. Nevím, jaká dvojice jste se synem, neznám ani jeho data. Proto v poradně ani radu nemám...LA

Zpět do Poradny

GG
Astroložka

Propagujte i svojí stránku