Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

radusd, 29.10.2012 -
Pěkný podvečer paní Ljubo ,
můžete mi prosím poradit zda mám zůstat na místě kde jsem na dohodu (jestli to tam má pro mě budoucnost) nebo mám hledat něco jiného (i z finančních důvodů). Moc Vám děkuji za odověď. Přeji Vám krásný a pohodový večer Raduš.


Dobrý den, vstupujete do spíše náročného období, kde budete potřebovat dosavadní zkušenosti pro udržení stávající úrovně. Je ale možné (nevím bez rozboru), že jste dosavadní životní zkoušky bez vyjímky dobře zvládla, a docela obyčejně tedy půjdete dál, za něčím novým, do nových zkušeností.
Práci bych neměnila, dokud nová možnost nebude jistá. Celostní rozbor doporučuji...LA


radusd, 1.10.2009 -
Dobrý den, děkuji Vám za odpověď. Máte úplnou pravdu.
Krásný den Radka

...


radusd, 23.9.2009 -
Dobrý den paní Ljubo, mám takový dotaz ohledně svého syna.
Uklidní se jeho osobnost do budoucna nebo bude stále tak aktivní a neposedný, roztěkaný. Moc Vám děkuji za odpověď, s přáním krásného dne Radka .


Dobrý den, neznám data dalších příbuzných Vašeho synka, ale i tak se domnívám, že vy dva jste si mnohem podobnější, než se zdá. Nejvíc pro něj uděláte vlastní klidnou důsledností, vlídností vůči druhým a laskavým, ale pevným jednáním. Jste bezpochyby jeho vzor. Doporučuji celostní rozbor, v poradně víc nemám...LA


radusd, 21.4.2008 -
Dobrý den paní Ljubo ,
chci se zeptat, zda situaci ve které momentálně jsem se synem 1 1/2 roku zvládnu (rozvod, prodej a koupě bytu, finance) nebo jestli budu mít ještě hodně velké problémy s manželem, který nás opustil.
Velice moc Vám děkuji za odpověď. S přáním krásného dne Raduš


Dobrý den, neberte to prosím jako výmluvu, ale bez rozboru nemám odpověď - někdy je "čtení" horoskopu prostě náročné. Nepoznám jen tak, jestli jste tvůrčí nebo marnivá, jestli jste pravdomluvná nebo jen hubatá, jestli dokážete citlivě dotáhnout do konce, co je třeba nebo jestli se při setkání s překážkami hroutíte, a tak podobně, a tak dál. Nevím, jaká dvojice jste se synem, neznám ani jeho data. Proto v poradně ani radu nemám...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku