Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

rakave, 11.12.2009 -
Dobrý den.Nevím jestli je to typický dotaz,ale snad mi poradíte.Nevím si rady sama ze sebou,jsem strašně přecitlivělá,prostě pořád se o někoho bojím.A když jedna obava pomine,hned si najdu druhou.Ať už mám strah o manžela nebo i jinou blízkou osobu,nebo nyní o našeho nemocného pejska,ale pořád mám o někoho strah.O sebe však nikdy.Mám asi slabší psychiku a dost mne to obtěžuje.Jako bych si vůbec neuměla užívat života.Vždy to ale tak nebylo,asi to přišlo s vyšším věkem.Co s tím,proč to tak je a jak se stát odolnější? Děkuji.


Dobrý den, domnívám se, že nejpozději v sedmavaceti letech jste se přestala chovat otevřeně, přirozeně, začala jste víceméně potlačovat své city. To mohlo vést k občasný "ničivým" výbuchům, když přetlak převzal moc nad Vámi. Nejspíš jste si uvědomila, že ani tím nezměníte, co Vás (alespoň z Vašeho pohledu) ničí. Zvykla jste si a pozapoměla, že jste živé, inspirativní stvoření, které má rádo život i sebe. Péče a starost o kdeco a kdekoho měla nahradit vlastní ztráty, ale ani tak nejste šťastná. Buď sama rozklíčujte, kde je věcný počátek postupné ztráty radosti nebo přijeďte na celostní rozbor. Poznání, kde se stala chyba, je vždy na startu její nápravy. Přeji všechno dobré...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku