Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

samanta, 31.8.2009 -
Dobrý den, monetálně řeším krizi v manželství a i v práci, nicméně mě zajímá moc, zda najdu, nebo jsem už v současné době potkala nového, snad už toho pravého partnera, nějak jsem na všechno zůstala sama a není to zrovna jednoduché,síli ubývají . děkuji.

Dobrý den, stále platí minulá odpověď (stačí kliknout na + u Vaší otázky v poradně)...LA


samanta, 19.7.2008 -
Dobrý den, potřebovala bych radu.Poslední dobou mám neshody s partnerem a vypadá to, že už to lepší nebude. Nevím, zda má smysl v tomto vztahu pokračovat a současně mě netěší mé zaměstnání, kde cítím, že asi potřebuji změnu.Děkuji za jakoukoliv radu, nějak si poslední dobou připadám neschopná ve všech směrech. Ještě jednou díky.


Dobrý den, kdybyste znala čas svého narození alespoň na čtvrtinu dne a přišla na osobní konzultaci, dokážu čas zpřesnit. Ale Vy byste se určitě měla nejprve zeptat v porodnici - stojí to za to, protože Vaše otázky se týkají životních zkušeností, a o těch právě vypovídají domy horoskopu, které bez všech údajů (datum, čas a místo) spočítat právě pro Vás, resp. "na míru", nelze.
Horoskop společný všem, kdo se narodili ve stejný den jako Vy, ukazuje naprostou samozřejmost v užívání a prosazování vlastní, svobodné vůle, která naráží "pouze" na nerozhodnost při vytváření žebříčku hodnot a z nich plynoucích životních priorit. Považuji proto za pro Vás opravdu důležité, nerozejít se s partnerem jen proto, že jste ztratila pocit sázky na toho pravého, protože hned v dalším vztahu byste v bleděmodrém řešila totéž. Změna zaměstnání s Vaším osobnostním vývojem úzce souvisí. Doporučuji celostní/partnerský rozbor...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku