Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

sardinka, 28.9.2014 -
Ano, dobře, paní Ljubo, moc Vám děkuji, mějte se hezky, dobré dny Vám přeji. :-)

...


sardinka, 28.9.2014 -
Dobrý den, paní Ljubo, moc Vám děkuji za odpověď. Myslíte si, že se jedná o práci,o které jste se tehdy zmiňovala? Nebo mám ještě počkat? Tady si nejsem moc jista, zda na to mám, zda to zvládnu...Děkuji.

Dobrý den, bez rozboru souvislostí nevím víc. Přeji úspěch...LA


sardinka, 27.9.2014 -
Dobrý den, paní Ljubo. Moc Vám děkuji... Koncem ledna jsem Vám položila dotaz na po významu, smyslu vztahu s jedním mužem. Ten stále probíhá v přátelské rovině, asi je to tak pro nás oba to nejlepší. A zároveň jsem se ptala na zaměstnání. Skutečně jsem před týdnem dostala pracovní nabídku... Nejsem si úplně jistá, jde o prodej, nikdy jsem v oboru nepracovala, proto obavy, zda to zvládnu. Do pondělí se musím rozhodnout... Chci se poklonit Vašemu umu a vhledu, protože v odpovědi na můj dotaz, jste mluvila o zaměstnání v září... Děkuji moc... Mějte se hezky.


Dobrý den, s touhle prací máte přijmout i úkoly, povinnosti, o kterých zatím nevíte. Bude třeba hodně se přizpůsobovat, a přitom být přesvědčivá. Jestli se pro práci rozhodnete, je tam určitě něco, v čem se máte a můžete dovzdělat. Hodně práce, ale i peníze. Rozhodnete se sama. Přeji úspěch...LA


sardinka, 31.1.2014 -
Dobrý den, paní Ljubo. Mohla byste mi prosím říci, proč jsme se potkali s tímto člověkem? Co si máme předat? Co to setkání pro nás oba znamená? Přeskočila jiskra...Narodila jsem se .., on se narodil ... a potkali jsme se ...Mohla bych se prosím ještě zeptat, zda letos najdu vhodné zaměstnání? Moc Vám děkuji. Dobré dny přeji.


Dobrý den, Vaše otázka zasluhuje partnerský rozbor. Z jednoho pohledu se zdá, že se tu potkali lidé s podobným přístupem k životu i k sobě, zároveň setkání napovídá o chuti RISKNOUT nový vztah a životní změnu, ale právě že je tu přítomna nahodilost, která by neměla být určující na počátku vztahu nejen pro dny sváteční...Domnívám se, že oběma se v životě už leccos vypařilo přímo pod rukama, je škoda zas to opakovat. Patnerský rozbor by nám ukázal dosavadní dřívější chyby i cestu bez nich.
Dobrou práci byste měla získat nejpozději v září a s občasnými pochybnostmi si ji dlouho udržet. Přeji pohodu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku