Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

sidonka, 28.8.2008 -
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, jakým směrem se bude ubírat vztah s mužem ... Já jsem vdaná, on svobodný. Milenec, kamarád nebo konec? Děkuji


Dobrý den, k vašemu vztahu jsem psala už 20.6. Klikněte na + u své otázky a přečtěte si to. Bez rozboru víc nemám...LA


sidonka, 20.6.2008 -
17 let jsem vdaná, s manželem máme 5 dětí, už ale 11 let podniká a od té doby mi nedává žádné peníze, původně jsem vyšla s mateřskou, teď abych rodinu uživila již 3 roky pracuji, on mé vydělané peníze bere jako samozřejmost, ale neustále mi vyčítá čas, který trávím u práce a stále mě psychicky týrá. Teď se objevil m mém životě jiný muž, se kterým je mi dobře, ale mám z toho vztahu strach, poraďte mi.


Dobrý den, žena, která zvládá zaměstnání, manžela, pět dětí a milence k tomu, je velmi schopná. S manželem se možná "týráte" navzájem, místo abyste dokázali ocenit jeden druhého po zásluze.
Váš přítel zřejmě opravdu hezky (a nezávazně) reaguje na Váš projev, ale možnosti se nabízejí spíše jako odpočinkové - v soužití byste asi musela být ještě více samostatná než doposud.
Pro dobrou odpověď, která by Vám pomohla v rozhodování, by bylo třeba v souvislostech projít dosavadní život rodiny, bylo by třeba udělat partnerský rozbor...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku