Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

skalka, 27.8.2008 -
Dobrý den.
Chtěla bych poprosit o radu..Jsem vdaná 15 let,máme dvě děti ve věku 14 a 11 let.
Moje manželství nebylo nikdy naplněno láskou ze strany manžela.Nyní se situace zhoršila a manžel navrhuje rozvod.Chtěla bych Vás poprosit o radu,zda-li mám zkusit i nadále udržet manželství či příjmout rozvod.Moc děkuji.


Dobrý den, moje zkušenost říká, že takovou otázku klade člověk, který ví, co si přeje, ale nemá sám v sobě dostatečnou podporu. Kdybych odpověděla podle Vašeho vnitřního přání, potěším Vás a odpověď se ocitne v kolonce "pro". V jiném případě jako byste se neptala. V tom není nic zlého ode mně, jen upozorňuji na záludnost opravdu vážných životních otázek a odpovědí bez rozvážení, bez souvislostí, bez rozboru.
Domnívám se, že jste člověk pevně dodržující "čas pro práci a čas pro zábavu", že v životě plníte tolik úkolů, že dosažení cíle je pro Vás hlavně uvolnění k novým úkolům, že nemáte čas na radost, že Váš muž to ale všechno vidí jinak. Možná, že Váš vztah už naplnil, co měl, možná ne. Nevím...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku