Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

slunic-ko, 19.9.2009 -
Dobrý den paní Axmannová, chtěla jsem se zeptat, jestli už najdu konečně partnera.S minulým partnerem jsme se rozešli po 4,5 letech, letos to bude již 5 let a stále nemohu nikoho najít. Narodila jsem se ... V poslední době jsem se vídala s mužem ..., ale je zadaný.Je nějaká šance,že partnerku opustí a máme šanci na vztah nebo se mám od něho odpoutat,(již se skoro 3 týdny neozval)a věřit, že se brzy objeví konečně "ten pravý" pro mě? Moc děkuji za odpověď.


Dobrý den, Váš partner je nejspíš mezi těmi, kde bez obav uplatňujete, co ve Vás je, co znáte a umíte - chováte se přirozeně - to je v práci a ve společnosti. Všude, kde se nebojíte ztráty, bývají Vaše výsledky lepší? To ale platí i pro partnerské vztahy. Jen nechtějte, aby kdokoliv kvůli vám odešel od ženy - snadněji by jednou odešel i od Vás. Muž pro vás určitě po světě chodí. Poznat se vzájemně můžete už do konce ledna...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku