Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

spoerle, 13.8.2009 -
Dobrý den paní Ljubo,
byla jsem u Vás před časem. Jste vynikající astroložka, všechno se plní, všechno mi napomáhá, když si poslechnu naši konzultaci. Chtěla bych se ale optat na soukromí. Moc štěstí nemám, ale potkala jsem na dovolené muže ... Strašně hodný, vtipný, sympatický, posluchač i vyprávěč.... no ideál ženy . Zažili jsme spolu krásné chvíle. Jelikož hodně cestuje, nejsme ve spojení. City byly na obou stranách. A já se teď utápím v myšlenkách, jestli se uvidíme, jestli přijede jak slíbil a zavolá a jestli spolu vůbec budeme. Nechtěla bych o něj přijít. Ale nevím co mi hvězdy zrovna říkají.
S přátelským pozdravem a s brzkým shledáním...


Dobrý den, nevidím v současnosti žádnou velkou nabídku partnerského vztahu, takže mi pošlete jeho datum narození - Sluncem je Vám spíš vzorem pro uplatnění toho, co v sobě člověk má (jak to umí "prodat") - tam máte rezervy :-)...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku