Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, horoskopy k NOVu a Úplňku najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


Jak je vidět, do poradny nepíšu a lepší to už sotva bude. Možná najdete inspiraci v odpovědích. které tu už jsou. Možná to není k zahození.

Je tu ještě malá možnost osobní konzultace, zkuste to, chcete-li. Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7937 otázek.)

tanasi, 12.11.2008 -
Dobrý den.Děkuji za odpověď.Pochopila jsem že mám s dalším dítětem počkat a proto se chci zeptat, kdy budu mít největší šanci najít práci.V červenci mi končí mateřská a už teď hledám práci a zatím bez úspěchu.A taky se chci zeptat jestli můj syn, který je neustále nemocný (dýchací cesty) se konečně uzdraví.Děkuji za odpověď.


Dobrý den, takhle to "nefunguje". Nepsala jsem, že máte počkat s dalším dítětem. Psala jsem o vašem vztahu, o možných vnitřních příčinách krize, o teple, které u vás doma teď asi chybí. Opravdu jsem přesvědčená o vhodnosti celostního rozboru při osobní konzultaci nad horoskopy celé Vaší rodiny. Přeju všechno dobré, z poradny ode mne je to všechno...LA


tanasi, 11.11.2008 -
Dobrý den ráda bych se dověděla jestli mám s mým mužem ještě nějakou šanci na společný klidný život.A hlavně jestli se k sobě vůbec hodíme.Chtěla bych ještě jedno dítě a nevím jestli do toho jít.Máme menší krizi.Děkuji za odpověď.


Dobrý den, domnívám se, že oba jen obtížně dáváte najevo, co cítíte, co chcete. Že nedorozumění mohou vznikat z nevhodných snah, kdy oba pomáháte tam, kde vás druhý nežádal a očekáváte pomoc, o kterou jste si neřekli...Domnívám se, že máte větší možnost, jako první vrátit teplo domovu, ale těhotenstvím by to být nemělo - snadno byste začala znovu vnitřně trpět přemírou starostí. Doporučuji osobní konzultaci/celostní rozbor...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku