Na Pražském zodiaku Slunce právě prochází ulicí: 


MILÍ PŘÍZNIVCI ASTROLOGIE, denní horoskopy najdete v levém menu nahoře. Ať se vám líbí, ať jsou k užitku.


ZNOVU OTEVÍRÁM PORADNU, PTEJTE SE. Uvidíme, jak to půjde

Zůstává také možnost osobní konzultace. Kromě setkání u stolu nad horoskopem, můžeme hovořit po skypu nebo telefonem. Jestli vás zaujal můj přístup k astrologii, ráda Vás objednám a udělám vše, abych vám prospěla.
Přeji vám všechno dobré.

vaše astroložka Ljuba Axmannová

Chcete-li položit dotaz, musíte se zaregistrovat a přihlásit. (Celkem 7934 otázek.)

vandaa, 18.2.2008 -
Vážená paní Axmanová, mam nyni mimnko a mela jsem komplikovane tehotenstvi,moc jsem se nehybala a pak jsem se starale jen o malou a nyni si prijdu dost unavena a pocituji brneni a pnuti u prstu na leve noze, coz je pry od bederni patere.dost me to trapi, protoze bych potrebovala byt zdrava a plna sili, abych se mohla starat o domacnost a malou. nemam cas behat po doktorech.co mam pro to udelat?moc dekuji za radu.


Dobrý den, běhání po doktorech někdy může spoustu času ušetřit. Z mého pohledu, kromě návštěvy lékaře, svému zdraví prospějete, když připustíte, že leccos v domácnosti nejlépe funguje v pravidelném rytmu a bez zbytečných inovací, že není ostuda, mít doma pořádek, a že tvůrčí potenciál můžete využít i pro zkrášlení dětství svého potomka. Že mezi povinnostmi a radostmi nemusí být tlustá čára. Přeji vám oběma pohodu...LA

Zpět do Poradny

Astroložka

Propagujte i svojí stránku